piątek, 12 lipca 2019

Wybielanie zębów w domu – Dr Martin Schwarz Expert 38%


Witam serdecznie!

Uważam, że zęby są wizytówką człowieka. Zawsze zazdrościłam moim znajomym pięknych uśmiechów. Gdy byłam młodsza również mogłam pochwalić się doskonałą bielą. Potem, niestety wraz z wiekiem, wkradły się złe nawyki. Nie unikałam nikotyny, a czarna kawa i mocna herbata są do teraz moim uzależnieniem, z którego nie potrafię zrezygnować. Oczywiście, stres zajadałam również słodyczami. Moje zęby przestały być chlubą, zaczęłam się ich wstydzić.

Szukałam różnych rozwiązań. Kupowałam mnóstwo past oraz pasków wybielających znanych firm. Stosowałam wiele domowych sposobów, które zaczerpnęłam z Internetu. Efekty były mizerne oraz krótkotrwałe.

W końcu - oficjalnie mogę to ogłosić – miałam okazję zapoznać się z fantastycznym produktem. To ciekawa formuła Dr. Martina Schwarza Expert 38%. Po przeanalizowaniu na jej temat pozytywnych opinii w sieci i wnikliwej lekturze o interesujących mnie etapach, postanowiłam dać j jej szansę. Działanie produktu jest szalenie proste.

Dr Martin Schwarz to niemiecka marka produktów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów. Specyfiki charakteryzują się bezpieczną formułą, dzięki której zapewniają najlepsze rezultaty działania. Produkty rejestrowane są w CPNP, spełniają normy UE wg niemieckich standardów jakości. Po więcej informacji zapraszam na oficjalną stroną sklepu producenta Dr. Martina Schwarz.

Żel Dr. Martina Schwarza Expert 38% przeznaczony jest do profesjonalnego wybielania zębów metodą nakladkową Expert38% .Wybiela on zęby o 4-6 odcieni. Jego formuła oparta została na odpowiednio dobranym stężeniu nadtlenku karbamidu. Preparat usuwa pigmenty organiczne i wybiela zęby szybko, co jest jego niewątpliwą zaletą.

Wskazówki:
 • Przed wybielaniem warto wyleczyć zmiany próchnicze.
 • Produkt przeznaczony jest dla osób, które chcą wybielić zęby w domowym zaciszu.
 • Trzeba pamiętać o dokładnym umyciu zębów tuż przed nałożeniem żelu.
 • Żel można stosować na pojedyncze zęby, to od nas zależy jak rozprowadzimy specyfik.
 • Należy uważać podczas wyciskania żelu strzykawką, aby nie wyciągnąć go zbyt dużo (więcej, wcale nie znaczy lepiej).
 • Nie wolno połykać żelu.
 • Najlepiej trzymać preparat na zębach do 30 minut, dłużej wcale nie przyśpieszymy wybielania.
 • Po zabiegu trzeba wypłukać jamę ustną i wymyć nakładki.
 • Mając wątpliwości bądź problemy z zębami warto skonsultować zabieg ze stomatologiem.
 • Produkty dostępne są w aptekach, sklepach internetowych bądź u producenta.
 • Po wybielaniu zębów, warto pilnować efektu pijąc płyny przez słomkę.

W jednym pudełku znajduje się pojemnik ze strzykawką – napełnioną 5 ml. żelu, natomiast w drugim opakowanie z termokurczliwymi nakładkami Flexi Trays– na górne i dolne zęby. Podczas jednego wybielania (trwającego nie dłużej niż 30 min.) należy wycisnąć max 1 ml. żelu (0,5 ml. na górne oraz tyle samo na dolne zęby), bardzo pomocna jest w tym miarka. Cykl sesji wybielania można przeprowadzić do 12 dni. Osoby z wrażliwymi zębami powinny stosować produkt co 2-3 dni, a pozostali chętni bez przeciwwskazań codziennie. Oczywiście cały proces można omówić najpierw ze stomatologiem.


Opakowanie żelu Dr. Martin Schwarz Expert 38% wraz ze strzykawkąWyciskałam żel na nakładki wieczorami i oczekiwałam z utęsknieniem na efekty, które zobaczyłam bardzo szybko, bo już po pierwszym zabiegu! Przyznam szczerze, że byłam w szoku, kiedy przejrzałam się w lustrze. Od razu poczułam się szczęśliwa, kiedy narzeczony powiedział, że z dnia na dzień moje zęby są coraz bielsze. Muszę dodać, że nie odczułam, żadnych skutków ubocznych. Obawiałam się jakiegoś mrowienia, drętwienia itd. lecz nic takiego nie miało miejsca.

Pudełka: termokurczliwych nakładek na zęby Flexi Trays oraz żelu wybielającego Dr. Martin Schwarz Expert 38%


Żel trzeba przechowywać w lodówce (poza nią może pozostać tylko do 7 dni). Nie należy jeść, pić ani palić do 2 h po zabiegu. Podczas kuracji trzeba także unikać intensywnie barwionych produktów jak: buraki, jagody, czarne porzeczki czy napojów: coli, wina, soków, kawy, herbaty (lecz od czego mamy słomki? :)

Dla sceptycznych przesyłam jeszcze artykuł Cosmopolitan o wybielaczach Dr. Martin Schwarz. Myślę, że nie zaszkodzi się z nim zapoznać :)

Zestaw Dr. Martina Schwarza Expert 38 % (żel wybielający + termokurczliwe nakładki na zęby)


Czas na wybielanie zębów wyznaczyłam sobie specjalnie tuż przed urlopem. Różnicę w bieli widać gołym okiem, cieszę się, że będę mogła podczas wakacji śmiać się bez skrępowania. I jako zaawansowana kawoszka, na pewno nie uniknę picia tego cudownego płynu, lecz teraz mam motywację, aby zawsze nosić przy sobie rurkę. Nie zaniedbam już więcej zębów i nie pozwolę im na powrót do stanu przed wybielaniem. Jeśli marzy wam się olśniewający uśmiech, to serdecznie polecam preparat Dr. Martina Schwarza! Tymczasem ja pakuję się już na wymarzony urlop, bo już w nocy ruszam do Trójmiasta. Mam nadzieję, że pogoda pomimo średnich prognoz będzie jednak udana :)

Moje zęby przed wybielaniem i po:


Co myślicie o wybielaniu zębów? Czy korzystaliście kiedyś z takich zabiegów u stomatologa bądź w domowym zaciszu? Znacie produkt Dr. Martina Schwarza?

12 komentarzy:

 1. Pierwszy raz widzę ten produkt. Efekt jest rzeczywiście widoczny gołym okiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Efekt świetny, więc chętnie skorzystam z polecenia. Wspaniałego urlopu życzę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że rzeczywiście widać efekt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od lat szukam czegoś, co zadziała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja używałam systemu z Rapid White. Wybielił mi zęby, ale tylko na dwa tygodnie. Czy ten efekt ci się utrzymał?

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydałam majątek na preparaty do wybielania, które nie działały. Ale jak patrzę na Twoje zdjęcie i efekty... wow. Z całego serca dziękuję Ci za polecenie czegoś, co działa, lecę do apteki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Faktycznie widać różnice :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie, że u ciebie zadziałał. Ciężkie 2h po zabiegu nic nie jeść ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam tego produktu, ale przypomina Białą Perłę :)
  Pozdrawiam gorąco i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam tego produktu, ale oczywiście jest to coś co koniecznie wypróbuję!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Nigdy nie wybielałam zębów żadną metodą, tego produktu nie znam, ale po Twoich zdjęciach widac efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Widać super efekt! Jeżeli ktoś ma wrażliwe zęby to jednak rzeczywiście polecam wcześniejszy kontakt ze stomatologiem.
  Moi rodzice prowadzą taki gabinet, który coraz bardzej zaczynają unowocześniać. Ostatnio wprowadzili https://egabinet.pl/, program, który bardzo ułatwia im pracę :)
  Polecam kontakt z takim gabinetem!

  OdpowiedzUsuń